(068) 402-49-49  (095)530-49-50  (063) 580-90-09
  www.el-cap.kiev.ua
Пн-Пт: 10:00-20:00 Сб-Вс: 11:00-19:00     Киев, пр. Победы, 4

AKU - взуття для активних у русі

30/06/2018
покупателя Яна Ростем

AKU - взуття для АКтивних У русі

 

Обіграна у назві статті марка європейського виробника товарів для ніг орієнтована на активних людей, що частину свого життя проводять пересуваючись пішки у різноманітних умовах.

 

AKU, як компанія, була заснована в Італії у 80-х роках минулого сторіччя майстром Гальяно Бордіном. Як і більшість визнаних світових марок, починалася вона з приватної майстерні та згодом за понад тридцять років перетворилася на комплексне виробництво. Одночасно з отриманням досвіду у відгуках клієнтів компанія веде власні технологічні розробки, втілюючи модерні досягнення науки у свої вироби.

AKU Bellamont SuedeОдна з рис продукції AKU – увага до анатомічних деталей та використання традицій пошиття італійських майстрів. Вкупі з новітніми технологіями та сучасними матеріалами це піднімає трекінгове та аутдур (outdoor) взуття компанії на найвищий щабель якості. Анатомічні розрахунки для взуття проводять справжні науковці підрозділу компанії — власного дослідного інституту.

Усього в тілі людини нараховується 206 кісток, з яких 52 кістки - аж чверть - знаходиться в стопах. Ось чому анатомічність взуття відіграє важливу роль у житті людини.

 

Технології AKU – IMS (internal midsole system), Tenuta, Exoskeleton, Zero Impact, тощо, вироблені у співробітництві з лідерами суміжних галузей -- Michellin, Vibram, Gore-Tex та інших.


Модельний ряд взуття AKU можна приблизно поділити між такими групами:

  • міські та повсякденні (казуальні, casual) моделі
  • спортивні та трекінгово-туристичні
  • мисливські та моделі для лісничих
  • мілітарні (тактичні)
  • альпіністські черевики

 

Понад 80% колекцій AKU складені та пошиті вручну, це є одним з рекордних показників у галузі.

Окрім перелічених груп саме взуттєвих виробів компанія виробляє супутні товари, як то - устилкі, взуттєві сумки, шнурки, хімічні речовини для догляду за взуттям. Також у переліку виробів — що досить незвично, але цілком логічно — шкарпетки на будь-який смак.

Анатомічні властивості, що враховують механізм дії стоп людини, втілені у кожну модель — ось візитівка взуття компанії.

Також серед визначних рис взуття AKU окремо варто відзначити ретельний вибір та підготовку шкіри. Довготривале співробітництво з лідером італійського преміального шкіряного сектора - DANI sustainable leather грунтує визначні результати у підвищенні якості взуття.

 

Модельний рядок взуття почнемо з міської чи казуальної ліній, що їх виділяє виробник. Bellamont, Nemes - модельні родини для повсякденного носіння. Звичайно, що стильному зовнішньому вигляду приділено багато уваги, та технологічні властивості цих кросівок — як дихаючі матеріали та міцні пдошви додають італійської практичної якості у вироби. Також підкреслимо досягнену малу вагу взуття.

Спортивний та трекінгово-туристичний напрямок представляють насамперед такі класичні моделі: Alterra, Pilgrim, Tengu, Tribute. Багато черевиків з цієї родини досить універсальні -- можуть використатися як на природніх ландшафтах (парки, сквери), так під час пересування асфальтованими ділянками міст. Climatica - модель-амфібія для тих, хто активно пересувається пішки за будь-яких погодних умов. Модель з поетичною назвою Libra пасує до умов бігового пересування, легкого пішого туризму.

Застосована у певних моделях швидка шнуровка (fast lacing) - досить популярна у спортивному взутті. Вона пришвидшує та полегшує пристосування до змінюючихся обставин чи погодних умов, дозволяючи підтримувати комфортне оточення для ніг.

Вкупі з цим працює Tenuta - технологія підошв, що спрямована на підтримання міцного зчіплення з грунтом.


Певні моделі, вироблені для різнобічного використання у горах, об'єднані назвою "Mountain inspired"("надихнені горами" ). До цієї серії належать частина моделей Bellamont, лінійки Ledro, Badia, Riva, тощо.

взуття для серйозних гірСерйозні альпіністські черевики - то давня "родина" взуття AKU. З самого початку існування марки саме взуття для гірських умов та активностей втілювало почуття та надихало виробників та дизайнерів. Сьогодні це втілено у моделях Montagnard, Serai, Terrealte, Yatumine, та інших.

 

Підкреслює лідируючі позиції AKU і широка присутність її виробів у оглядах на відомих туристично-мандрівницьких сайтах - outdoorsmagic.com , trailspace.com , walkhighlands.co.uk , gearshout.net та інших.

 

Дослідні потужності компанії знаходяться у італійській комуні Монтебеллуна, провінція Тревізо, де розробляються та виробляються топ-моделі коллекцій. Тревезо всесвітньо відома кількома виробництвами спортивного взуття. Друге виробництво AKU територіально розташовано у місті Клуж-Напока, Румунія, другому за населенням місті цієї країни. Там виготовляється частина асортименту і теж зшивається вручну. Це означає, що кожна пара має власний номер, що зазначений на вшитому клаптику шкіри.

 

Можемо додати, що AKU надає своїм офіційним представникам так звані "демо-набори" (demo-kit), що надають уяву щодо внутрішньої структури вже виробленого взуття - розташування стрічок, структуру прошарків, профілі устилок та інших елементів, схованих за зовнішніми шарами. У наборах доступні "розтяті" моделі Tengu, Libra, деякі інші. Іноді такі набори розглядаються у відеооглядах на youtube, якіх щодо продукції AKU досить багато. Радимо відвідати й офіційний канал «AKU Trekking & Outdoor Footwear».

 

Не в останню чергу зазначимо, що окрім найвищої якості AKU як виробник застосовує технології без використання хрому та тяжких металів – це суттєво знижує вплив виробництва на зовнішнє середовище. Екологічність виробництва — ще одна з визначальних рис компанії. У описі багатьох моделей зізначається, наприклад: «..вироблено з матеріала, отриманого з вторинно переробленої гуми».
 

То ж - бувайте здорові, ходіть багато й далеко, вдягнувши AKU !

p.s. для "візуалів" і не тільки фото-колекція instagram

 

Комментарии

Новое сообщение